Deelnemende instellingen

De volgende erfgoedinstellingen dragen momenteel bij aan de totstandkoming van Geheugen van Nederland. Deze lijst wordt de regelmatig uitgebreid. Laatste update: 21 september 2020.

 

Anne Frank Stichting - www.annefrank.org

Bevrijdingsmuseum Zeeland - www.bevrijdingsmuseumzeeland.nl

The Black Archives - www.theblackarchives.nl

Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid - www.beeldengeluid.nl

Erfgoed Brabant - www.erfgoedbrabant.nl

Erfgoed Leiden en Omstreken - www.erfgoedleiden.nl

Het Flevolands Archief - www.hetflevolandsarchief.nl

Fries Scheepvaart Museum - www.friesscheepvaartmuseum.nl

Huygens ING - www.huygens.knaw.nl

Joods Cultureel Kwartier - www.jck.nl

Koninklijke Bibliotheek - www.kb.nl

Meertens Instituut - www.meertens.knaw.nl

Modemuze - www.modemuze.nl

Museon - www.museon.nl

Nationaal Archief - www.nationaalarchief.nl

Nationaal Monument Oranjehotel - www.oranjehotel.org

Nederlands Instituut voor Militaire Historie - nimh-beeldbank.defensie.nl

Netwerk Oorlogsbronnen - www.oorlogsbronnen.nl

NIOD - www.niod.nl

Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed - www.cultureelerfgoed.nl

Stichting Omroep Muziek - www.omroepmuziek.nl

Verzetsmuseum - www.verzetsmuseum.org

Vrijheidsmuseum - www.vrijheidsmuseum.nl

Zeeuws Archief - www.zeeuwsarchief.nl

Zuiderzeemuseum - www.zuiderzeemuseum.nl

Cookies

Deze website gebruikt cookies voor een optimale gebruikerservaring.

functioneel
[2]
  • functionele cookies

    Zonder deze cookies kan de website niet goed werken.

  • analytische cookies

    Cookies van Google Analytics en Hotjar gebruiken we om de website en bijbehorende statistieken (anoniem) te analyseren.

marketing
[1]
  • tracking

    Met deze cookies kunnen we online advertenties tonen van artikelen die jij interessant vindt.

accepteer alles
ok