Cookies

Deze website maakt gebruik van cookies voor het optimaliseren van de gebruikservaring.

  • functionele cookies

    Functionele cookies zijn noodzakelijk om de goede werking van deze website te garanderen. 

  • analytische cookies

    Cookies van Google Analytics en Hotjar worden door deze website gebruikt voor het anoniem analyseren van het gebruik van de website. 

  • tracking

    Deze website maakt optioneel gebruik van de zogenaamde Facebookpixel (tracking cookie) om advertenties te plaatsen die voor jou interessant kunnen zijn. Meer informatie over de privacy-aspecten hiervan is te vinden op Facebook

Ga naar content

Deelnemende instellingen

De volgende erfgoedinstellingen dragen bij aan de totstandkoming van Geheugen van Nederland:

 

Anne Frank Stichting - www.annefrank.org

Atria - www.atria.nl

Bevrijdingsmuseum Zeeland - www.bevrijdingsmuseumzeeland.nl

The Black Archives - www.theblackarchives.nl

CollectieGelderland - www.collectiegelderland.nl

Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid - www.beeldengeluid.nl

Erfgoed Brabant - www.erfgoedbrabant.nl

Erfgoed Leiden en Omstreken - www.erfgoedleiden.nl

Het Flevolands Archief - www.hetflevolandsarchief.nl

Flevolands Geheugen - www.flevolandsgeheugen.nl

Fries Scheepvaart Museum - www.friesscheepvaartmuseum.nl

Het Behouden Blik - www.hetbehoudenblik.eu

Het Scheepvaartmuseum - www.hetscheepvaartmuseum.nl

Huygens ING - www.huygens.knaw.nl

IHLIA - www.ihlia.nl

Indisch Herinneringscentrum - www.indischherinneringscentrum.nl

Joods Cultureel Kwartier - www.jck.nl

Gelders Archief - www.geldersarchief.nl

Kamp Westerbork - www.kampwesterbork.nl

Koninklijke Bibliotheek - www.kb.nl

Meertens Instituut - www.meertens.knaw.nl

mijnGelderland - www.mijngelderland.nl

Modemuze - www.modemuze.nl

Moluks Historisch Museum - www.museum-maluku.nl

Museon - www.museon.nl

Muziekschatten - www.muziekschatten.nl

Nationaal Archief - www.nationaalarchief.nl

Nationaal Archief Curaçao - www.nationaalarchief.cw

Nationaal Museum voor Wereldculturen - www.wereldmuseum.nl

Nationaal Monument Oranjehotel - www.oranjehotel.org

Nederlands Instituut voor Militaire Historie - nimh-beeldbank.defensie.nl

Nederlandse Liederenbank - www.nederlandseliederenbank.nl

Netwerk Oorlogsbronnen - www.oorlogsbronnen.nl

NIOD - www.niod.nl

Noord-Hollands Archief - www.noord-hollandsarchief.nl

Oneindig Noord-Holland - www.onh.nl

Rijksmuseum Boerhaave - www.rijksmuseumboerhaave.nl

Rijksmuseum Muiderslot - www.muiderslot.nl

Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed - www.cultureelerfgoed.nl

Stichting Omroep Muziek - www.omroepmuziek.nl

Tropenmuseum - www.tropenmuseum.nl

Verzetsmuseum - www.verzetsmuseum.org

Vrijheidsmuseum - www.vrijheidsmuseum.nl

West-Brabants Archief - www.westbrabantsarchief.nl

Zeeuws Archief - www.zeeuwsarchief.nl

Zuiderzeemuseum - www.zuiderzeemuseum.nl